Huve wel bereikbaar maar beperkt open

Normaal gesproken is er altijd wat te beleven in Dorpshuis de Huve, maar zoals elk bedrijf, vereniging of onderneming heeft ook de Huve met de gevolgen van coronamaatregelen te maken. Nu bijeenkomen met grote groepen niet meer mogelijk is, heeft een heel aantal van de vaste huurders hun activiteiten moeten stilleggen. Daarmee is de bedrijvigheid in de Huve ineens een stuk minder.

De Huve volgt de richtlijnen en adviezen van de landelijke en gemeentelijke overheid. Zij proberen flexibel te zijn en met de klant te bespreken wat mogelijk en te hanteren is binnen deze richtlijnen. De Huve is verantwoordelijk voor de gang van zaken, maar vraagt ook aan bezoekers om verantwoordelijkheid te nemen en de richtlijnen te volgen. Om te voorkomen dat u voor een dichte deur staat, belt u dan naar Dorpshuis te Huve, tel: 0545 471217 of email: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..