Organisatie van het Verjaardagfonds

Extra aanvulling. n.a.v. de persconferentie van 12 januari 2021

De nieuwe lockdown als onderdeel van de coronamaatregelen leidt er onder meer toe dat we de organisatie van het Verjaardagfonds in de eerste VIER maanden van het nieuwe jaar enigszins moeten aanpassen. Daarom is het volgende afgesproken:

  • Gedurende de eerste 4 maanden van het nieuwe jaar kunt u als jarige wel een verjaardaggroet/verjaardagzakje verwachten via uw brievenbus, alleen zal het verjaardagzakje vanwege de strenge Covid-19 maatregelen niet opgehaald worden.
  • In plaats daarvan wordt een donatie voor het Verjaardagfonds d.m.v. een bankstorting op rekening NL95RABO0160023998 t.n.v. College van Keerkrentmeesters onder vermelding van “Verjaardagfonds” zeer op prijs gesteld.

College van Kerkrentmeesters.