Bezinnend op weg naar Kerst

Een klein lichtje kan zoveel betekenen als het te donker wordt om je heen.

 Een moment van bezinning schiet er in deze vreemde en lastige tijd vaak bij in.

Even stilvallen om een beeld, een woord of gedachte op je in te laten werken kan je helpen  rust te vinden en je zoektocht in geloof te verdiepen.

Je innerlijk leven kan hierdoor worden verrijkt.

Het kan je ook inspireren om je leven meer kleur te geven.

In de Adventstijd, van 29 november tot en met 6 januari, willen wij, Marga Engelage, Pastoraal werker in de Parochie HH Twaalf Apostelen en ds. Eveline Struijk, u via de mail elke dag een gedachte, beeld, lied of inspirerende tekst aanreiken. 

Wilt u deze mails ontvangen?

Geef u dan op via dit opgaveformulier. Na aanmelding ontvangt u elke dag een bezinningsmail in uw postvak.

Als u afgelopen voorjaar ook de bezinningsmails op weg naar Pasen heeft ontvangen en uw emailadres is hetzelfde gebleven, hoeft u zich niet opnieuw aan te melden. Eind november krijgt u dan vanzelf weer bericht van ons.

Hebt u geen computer / e-mailadres maar wilt u wel deze bezinnende teksten ontvangen? Misschien kunt u uw zoon, dochter of vriend[in] vragen de mail te ontvangen en voor u uit te printen. Wilt u bij aanmelding  dan zowel uw eigen naam en woonplaats doorgeven, als ook het e-mailadres waarnaar we de mail zullen sturen?

Wij zien uit naar jullie aanmeldingen!  

Een hartelijke en inspirerende groet van

Marga Engelage en  Eveline Struijk